Współpraca

Karolina Sharif

Pakiet BASIC - PROWADZENIE TRENINGOWE

KLIKNIJ NA WYBRANY PAKIET I ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ!

Pakiet ALL IN - PROWADZENIE TRENINGOWO - ŻYWIENIOWE

KLIKNIJ NA WYBRANY PAKIET I ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ!

270/miesiąc

* prowadzenie 3 miesięczne z możliwością przedłużenia

Pakiet BASIC - PROWADZENIE TRENINGOWE

299/miesiąc

* prowadzenie 3 miesięczne z możliwością przedłużenia

Pakiet ALL IN - PROWADZENIE TRENINGOWO - ŻYWIENIOWE

To bardzo proste! Wybierz pakiet, który Cię interesuje, a następnie wypełnij formularz kontaktowy.
Przeanalizuje to, co do mnie napisałaś, a następnie wyślę Ci ankietę. Po otrzymaniu płatności oraz akceptacją mojego regulaminu,  zaproponuję Ci  termin w kalendarzu na rozmowę.
Nie, nie musisz! 
Trening w warunkach domowych to także trening i do takiego typu treningu również otrzymasz filmiki i program 🙂
ALE! Będziesz potrzebować poniższych 🙂
  • GUMY MINI BAND / GUMY POWER BAND / HANTLE BITUMICZNE
Nie przejmuj się, koszt gum jak i hantli bitumicznych jest bardzo niski, mam sprawdzone strony, które Ci wyślę. Gwarantuję, że na cały potrzebny sprzęt nie wydasz więcej niż 200 zł na wszystko! I to zostanie już z Tobą FOREVER! 
Nie jesteś niczym ograniczona! Moja dieta jest bardzo urozmaicona! Uwierz, nie znajdziesz tam nudy! A posiłki wymieniam co jakiś czas, przez co nie masz możliwości się nimi znudzić! 

Jeśli masz jakąś okazję jak kolacja na mieście lub lody i kawa z przyjaciółkami to także możesz to zrobić! We współpracy cenię sobie szczerość i mądre podejście! Możemy wszystko, byle z głową i umiarem 🙂

Czas oczekiwania na plany to 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty i odesłania mi ankiety. 
Podczas współpracy kontaktujemy się za pomocą MAILA oraz aplikacji Whatsapp, na której mamy stały, codzienny kontakt. Jeśli potrzebujesz rozmowy ze mną, piszesz mi o tym a ja oferuję Ci moje wolne godziny, które możesz wybrać na rozmowę telefoniczną ze mną. To wszystko w cenie współpracy! Nigdy nie zostawiam Cię samej! <3 

Jak wyglądają treningi w moich planach?

Moje plany treningowe są przejrzyste i bardzo estetyczne! Otrzymujesz plan wraz z nazwami ćwiczeń oraz filmikiem instruktażowym odnośnie wykonania. Na filmiku tłumaczę wszystko bardzo dokładnie, czego przykład możesz sprawdzić poniżej. Dodatkowo dostajesz ode mnie fajny template, gdzie możesz notować, które treningi udało Ci się wykonać i w jaki dzień, a wszystko to w apce na telefonie.

Jak wygląda dieta w moich planach?

Łatwe i smaczne posiłki, które możesz dopasować do swoich upodobań i wymagań. Gotowane od podstaw, bez zbędnych ograniczeń i zakazów. Nie musisz rezygnować z tego, co lubisz – wszystko można dostosować! To dieta, która pracuje dla Ciebie, a nie odwrotnie!

Nie czekaj do jutra, nie czekaj do kolejnego lata, zacznij już dziś razem ze mną. Twój cel jest moim nowym celem.

Cieszę się, że zdecydowałaś się tu wejść i szukasz wsparcia. Oznacza to, że chcesz zmienić swój styl życia a ja jestem tutaj aby Ci w tym pomóc! Przez długi czas, metodą prób i błędów, sama próbowałam uporać się ze zmianą moich nawyków, zatem doskonale rozumiem, iż czasami nie jest łatwo zaakceptować swoją sylwetkę, a co za tym idzie siebie samą. Nie lubiłam siebie i swojego wyglądu, co prowadziło do bardzo niskiej samooceny a także do gorszego poczucia mentalnego.
BEEN THERE - DONE THAT
TRUST ME!
Trening pomógł mi pokonać swoje słabości, a także zmierzyć się z jedyną i najtrudniejszą życiową rywalką, czyli samą sobą!

Konsekwencja, determinacja i dyscyplina, nie tylko w treningu, ale także w kuchni, doprowadziły mnie do momentu, w którym obecnie jestem. Dopiero wtedy w końcu mi się udało.

Chcę pokazać Ci, że z moją pomocą i Ty możesz to osiągnąć znacznie szybciej!
Zobacz jakie mam podejście do współpracy!
Przez ostatni czas wypracowałam sobie system pracy, który pozwala mi być w kontakcie z Tobą każdego dnia i tylko taką ofertę współpracy oferują. U mnie nie znajdziesz tysiąca ofert z różnorodnymi pakietami. Nie musisz martwić się o to czy będziesz "dopłacać" za dodatkową konsultację telefoniczną ze mną. To wszystko będzie Ci zapewnione, abyś mogła w pełni realizować założone przez nasz cele i PLAN!
Zapewniam Cię, że Twój poświęcony czas, starania i środki + moje zaangażowanie, wiedza i doświadczenie
= SUKCES I PEWNOŚĆ SIEBIE
Pewnie teraz zastanawiasz się czy współpraca online to jest to?
UWIERZ MI OTRZYMASZ WSPARCIE JAKIEGO JESZCZE NIE MIAŁAŚ! NIE ZOSTAWIAM CIĘ Z NICZYM SAMEJ, ZAWSZE MOŻESZ DO MNIE NAPISAĆ lub ZADZWONIĆ.
Kocham moja pracę, a moim głównym celem jest aby być Twoją przyjaciółką, która zawsze szczerze powie Ci co myśli i pomoże.
PROXIMITY IS POWER
dlatego, na pierwszym miejscu stawiam relację z Tobą oraz przekazanie Ci możliwie jak największej ilości wiedzy. Pokażę Ci że TRENING może być wymagający ale przyjemny, DIETA smaczna a Twoja METAMORFOZA - POWALAJĄCA! W swoją pracę wkładam 100% siebie i tego także oczekuję od moich podopiecznych!

W swoją pracę wkładam 100% siebie i tego także oczekuję od moich podopiecznych!